استفاده از خدمات خشکشویی و لباسشویی دیجی واش (digiwash)

 

 

‫‫معرفی استفاده از خدمات خشکشوئی و لباسشوئی دیجی واش  (digiwash)

یکی از خدمات رفاهی در نظر گرفته شده برای مشتریان وفادار در رده های فرین، زرین و یا سیمین ، بهره مندی از خدمات خشکشوئی digiwash در محل درخواستی مشتریان محترم در شهر تهران می باشد .

خدمات قابل ارائه توسط شرکت digiwash

  • امکان استفاده از کلیه خدمات مربوط به شستشو و خشکشوئی به صورت آنلاین در آدرس درخواستی
  • تحویل گیری و تحویل دهی به هنگام بنابر زمان درخواستی مشتری
  • ارائه سرویس رایگان در سطح شهر تهران در مواردی که مبلغ سفارش متقاضی پس از کسر تخفیف مربوطه بیش از یک میلیون ریال در هر سفارش باشد.

نحوه ثبت درخواست

مشتریان می توانند از طریق مراجعه به سایت بانک پاسارگاد از طریق ورود به سامانه بانکداری مجازی > ورود به لینک باشگاه مشتریان وفادار> کلیک بر روی گزینه خدمات> و انتخاب گزینه خدمات  دیجی واش وارد صفحه مربوط به خدمات دیجی واش شده و به طریق زیر اقدام نمایند.

الف- در صورتیکه کاربر تا آن زمان از خدمات دیجی واش از طریق پرتال باشگاه مشتریان استفاده نکرده باشد:

  1. وارد صفحه ثبت نام در دیجی واش می شود و کاربر باید شماره تلفن همراه ثبت شده در سیستم و یا شماره جدیدی را معرفی نماید که به عنوان کد شناسایی مشتری وفادار بانک پاسارگاد در سایت دیجی واش استفاده نماید و سپس فیلدهای مربوط به نام و نام خانوادگی را با هر عنوانی تکمیل می نماید.
  2. در مرحله بعد پس از کلیک روی دکمه تایید، اطلاعات مشتری شامل نام و نام خانوادگی و شماره موبایلی که انتخاب و تایید شده است برای شرکت دیجی واش به عنوان کد شناسایی مشتری وفادار بانک پاسارگاد جهت استفاده از خدمات خشکشویی با لحاظ شدن تخفیفات مربوطه ارسال خواهد شد.
  3. پس از ثبت نام موفقیت آمیز ،پیام "ثبت نام شما در سایت دیجی واش با موفقیت انجام شد" به کاربر نمایش داده می شود و به سایت دیجی واش منتقل می شود.

 

ب- در صورتیکه کاربر قبلا در دیجی واش ثبت نام کرده باشد، دکمه ورود به دیجی واش به کاربر نمایش داده می شود و پس از کلید بر روی آن وارد سایت دیجی واش می شود و می تواند خدمات درخواستی را ثبت و در محل مورد نظر خود دریافت نماید .

 

ج- در صورتیکه کاربر مستقیماً وارد سایت دیجی واش به آدرس www.digiwash.ir یا اپلیکیشن دیجی واش شود با ورود شماره تلفن همراه ثبت و تأیید شده توسط کاربر در زمان ثبت نام اولیه در پرتال باشگاه مشتریان وفادار به عنوان نام کاربری، می تواند خدمات مورد نظر خود را ثبت و دریافت نماید.

 

جهت اطلاع از قوانین و مقررات استفاده از خدمات شرکت دیجی واش می توانید به سایت شرکت فوق مراجعه فرمایید.