معرفی خدمات یوروپکار

معرفی خدمات یوروپکار

 

یکی از خدمات رفاهی در نظر گرفته شده برای مشتریان وفاداری که در رده های فرین، زرین و یا سیمین می باشند، بهره مندی از خدمات اجاره خودرو در داخل و خارج از کشور توسط شرکت بین المللی اجاره خودرو یوروپکار در ایران می باشد.

این شرکت قادر به ارائه خدماتی در قالب اجاره خودرو در کلاس های اقتصادی، لوکس و ون (با راننده و یا بدون راننده) در بیش از 140 کشور جهان اعم از اروپا، آفریقا و خاورمیانه و ... می باشد.

نحوه ثبت درخواست

 1. مشتریان می توانند 24 ساعت پیش از استفاده از این خدمات ، از طریق مراجعه به سایت بانک پاسارگاد ، از طریق ورود به سامانه بانکداری مجازی ، سپس ورود به لینک باشگاه مشتریان وفادار و کلیک بر روی گزینه خدمات و انتخاب گزینه اجاره خودرو نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند .
 2. همچنین با مراجعه به نزدیکترین شعبه امکان ثبت درخواست نیز وجود خواهد داشت.

 

نکات قابل توجه

 1. اعضای محترم باشگاه مشتریان وفادار بانک می توانند به جای سپردن همزمان ودایع نقدی و غیر نقدی(ودایع اجاره) نزد شرکت ارائه دهنده خدمات ، با مراجعه به نزدیکترین شعبه نسبت به توثیق انواع سپرده سرمایه گذاری مدت دار (بلند مدت وکوتاه مدت) وسپرده قرض الحسنه جاری بدون دسته چک نزد بانک اقدام نمایند.
 2. طبق توافقات بعمل آمده با شرکت یوروپکار، اعضای محترم باشگاه مشتریان وفادار بانک پاسارگاد در سه رده فرین، زرین و سیمین امکان بهره مندی از تخفیفات قابل توجه را خواهند داشت.
 3. پرداخت هزینه اجاره بهای خودرو(اجاره خودرو در داخل و یا خارج از کشور) با کسر تخفیف درنظر گرفته شده ، در داخل کشورو به ارز ریال ایران و در زمان انعقاد قرارداد شرکت یوروپکار با اعضای محترم ، کاملا به عهده شخص متقاضی می باشد.
 4. مبلغ ودیعه جهت اجاره هر نوع خودرو در کلاس های مختلف اعم از اقتصادی ،لوکس و ون ثابت می باشد و فقط هزینه اجاره بهای پرداختی توسط اعضای محترم با توجه به نوع خودرو ،تعداد روز،ایستگاه محل دریافت و محل استرداد خودرو و ... متغیر می باشد.
 5. در زمان دریافت و استرداد خودرو، توجه به مواردی از قبیل: میزان بنزین موجود در باک خودرو(درجه آمپر بنزین) ، سلامت ظاهری خودرو ، بیمه و ... توسط اعضای محترم بسیار ضروری می باشد؛لذا در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده توسط اعضای محترم و بروز خسارت و ایجاد هزینه ، شرکت یوروپکار نسبت به صدور صورتحساب هزینه اقدام می نمایدکه در صورت عدم پرداخت توسط اعضا ، نسبت به برداشت از سپرده توثیقی ایشان و پرداخت آن به شرکت اقدام خواهد شد. بنابراین مطالعه توصیه نامه توسط اعضا قبل از استفاده از خدمات و در زمان انعقاد قرارداد با شرکت در جهت رفع هرگونه ابهام در استفاده از خدمات شرکت یوروپکار و نیز جلوگیری از زیان ناخواسته احتمالی وارده به مشتریان محترم بسیار حائز اهمیت می باشد.
 6. آدرس شرکت یوروپکار در تهران: شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان گلها، کوچه گلهای یکم، پلاک 8، طبقه اول

تلفن تماس: 15- 02188366614 داخلی 200-103 و 104

تلفن همراه: 09128366615

شماره نمابر: 02188095501

آدرس سایت: www.europcariran.com

 1. دفاتر در سایر شهرهای ایران:
 • شیراز: فرودگاه بین المللی شیراز (سالن پروازهای ورودی)
 • اصفهان: خیابان سپه، کوی تلفنخانه، مجتمع تجاری قائم - فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان (سالن پروازهای داخلی)
 • مشهد: فرودگاه بین امللی هاشمی نژاد، ترمینال یک، سالن ورودی
 • تبریز: فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز
 • بندرعباس: فرودگاه بین المللی بندرعباس (سالن پروازهای ورودی)
 • رشت: بلوار ولیعصر، فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت (ترمینال پروازهای داخلی)
 • یزد: بلوار آزادگان، فرودگاه شهید قدوسی یزد
 • کیش: نوار ساحلی، ویلاهای مروارید، پلاک 706، طبقه دوم
 • قشم: فرودگاه بین المللی قشم (سالن پروازهای ورودی)